en_US
en
on
Mobile View
Masaüstü Görünüme Geçiniz
Kurumsal
6440
Oral İnşaat Çaycuma
enable
skins/simpleBlack/skin.css
Amelie|https://www.youtube.com/watch?v=unCVi4hYRlY,Jarrod Radnich|https://www.youtube.com/watch?v=n4JD-3-UAzM,Calvin Harris|https://www.youtube.com/watch?v=kOkQ4T5WO9E,Rihanna |https://www.youtube.com/watch?v=HL1UzIK-flA
true
true
50
1
bottom
false
 

Üzerinde Yükseldiğimiz Değerler


Oral İnşaat, köklü geçmişinden aldığı gücle:

Yenilikçilik, Özdisiplin, Müşteri odaklılık, Sosyal sorumluluk, Sürekli gelişim, Güvenilirlik

Temelleri üstünde yükselen çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol alıyor. 1987 yılında Ali Alibabaoğlu  tarafından kurulan inşaat şirketiyle birlikte oluşturulan bu temel ilkeler,bugün başta inşaat sektörü olmak üzere toplam dört ayrı sektörde pek çok inşaat alanında hizmet veren bir şirket topluluğunu doğmasını sağlamıştır. Oral İnşaat imzalı her yeni proje, ‘’kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonu çerçevesinde oluşturulur ve her biri kentsel dokuya yaptığı katkılarla kalıcı birer değer niteliği taşır. Grup, çeyrek yüzyıla yaklaşan geçmişinden aldığı bilgi ve deneyim gücüyle,çözüm ortaklarıyla kurduğu kalıcı iş birliğini nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştiriyor; böylece ‘istikrarlı büyüme, kurumsallaşma ve sektöre lider olma’’ hedefine emin adımlarla yürüyor.


Yenilikçi Yaklaşım


Yenilikçilik Park İnşaat’ın kurumsal düşünce ve hareket kabiliyetiyle özdeşleşmiş bir kavramdır. Grubun çalışma felsefesi ‘’yüksek kaliteye ulaşmak için her zaman en son teknolojilerden yararlanma ve yeni çözümler arama’’ ilkesiyle özetlenebilir. Bu yenilikçi düşünce, özellikle özgün projelerin oluşturulmasında ön plana çıkarken, şirket içindeki tüm faliyetlere de damgasını vurmakta,birimler arasında uyumlu etkileşimi güçlendirerek pozitif bir sinerji yaratmaktadır.Yeni projelere ruhunu kazandıran konsept ve yaklaşımların, bulundukları çevreye marka değeri katması bu pozitif sinerjinin doğal sonucudur. Ortaya çıkan yaşam ortamlarına ‘’yeni’’ niteliğini kazandıran, mimari farklılık kadar çevreyle bütünleşmeye ve çevreyi yenilemeye gösterilen özendir.Kaliteli Yapılar, Kaliteli Yaşamlar Sunmak


Özdisiplinini sahip olduğu özgüvenden alan Oral İnşaat, sektöründeki rekabet gücünü oluştururken çalışanlarının,uzmanlığından ve deneyiminden yararlanır. Gerek köklü geçmişi, gerek niteliği yüksek insan kaynaklarına verdiği önem, gerekse mimari çözümlerdeki yaratıcılığı, sektörde farklılığını ortaya çıkaran en önemli etkenlerdir. Oral İnşaat, özdisipliniyle faklılaşma yetkinliğini kullanarak hem ulusal çapta, hem de çevre coğrafyalarda yeni atılımlar yapma,özgün projeler üretme hedefiyle geleceğe bakmaktadır.


Yenilikçi Yaşam Alanları Tasarlamak


Oral İnşaat’tın son yıllarda birer marka değeri yaratarak gerçekleştirdiği projeler,mimari özellikleri ve teknolojik üstünlükleriyle dikkat çekmekte, ayrıca bulundukları bölgeye değer katan birer yaşam markezi olarak ön plana çıkmaktadır. Nitelikli konutların,estetikle bütünleşmiş, işlevselliğin önem kazandığı günümüzde Oral İnşaat,müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak geleceğin projelerine bugünden imza atmakta, gerçekleştirdiği her projenin  marka değeri taşımasına özen göstermektedir.