en_US
en
on
Mobile View
Masaüstü Görünüme Geçiniz
Hakkında
 
2540

Tarihçemiz


Oral İnşaat Ticaret Limited Şirketi

    Olarak 1987 yılında inşaat mühendisi Ali Alibabaoğlu tarafından inşaat sektöründe faliyet göstermeye başlayan firmamızgünümüzde modern yapılar yapmaya inşaat sektöründe öncü firma olarak devam etmektedir. 
Merkezi Çaycuma ilçesinde bulunan firmamızın bir çok il ve ilçede Ankara Balıkesir Bartın Safranbolu başta olamak üzüre bir çok toplu konut ve özel bina inşaatlarını referanslarına katmıştır.

    Bünyesinde Yapı Market, Plastik Doğrama, Mermer, Mobilya, Mutfak Dolap Tasırımı gibi imalatları bulundurmakla beraber yapılarını A'dan Z'ye kendi bünyesi altında imal etmektedir.

   ​Şirkertimizin bünyesinde bulunan iş makineleri, ekipmanlar ve deneyimli teknik personeliyle her türlü işi başarı ile tamamlamıştır.


   "Kaliteli Yaşam İçin Kaliteli Yapı" felsefesiyle yola çıkarak. bu amacına uygun olarak; 


    Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, Modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak, Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, Dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.

    Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Oral İnşaat,

    Her projede daha ileriye, Vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek, Fark yaratarak, Ülkesine değer katarak, İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.


                                                                                                                     Esengil Cad. Saray Sokak Oral İş Hanı
                                                                                                                                                  Çaycuma Zonguldak

Oral İnşaat Çaycuma
enable
skins/simpleBlack/skin.css
Amelie|https://www.youtube.com/watch?v=unCVi4hYRlY,Jarrod Radnich|https://www.youtube.com/watch?v=n4JD-3-UAzM,Calvin Harris|https://www.youtube.com/watch?v=kOkQ4T5WO9E,Rihanna |https://www.youtube.com/watch?v=HL1UzIK-flA
true
true
50
1
bottom
false